mail  amkoszalin@op.pl     jTxEA988c 1 796-686-031       

  •  budowa domu
  • budowa dachu
  • konstrukcja
  • Budowa domów
  • Budowa dachów
  • Usługi budowlane

Najlepsza firma

A&M Koszalin

Jesteśmy najlepszą firmą zajmującą się budową domów pod klucz. Użycie najlepszych materiałów oraz nasze doświadczenie zapewni Ci spokój na lata.

Doświadczenie

Zaufaj nam!

Postaw na wieloletnie doświadczenie, zaufaj fachowcom! Kilkanaście lat w branży budowlanej stawia nas wśród liderów budowania domów.

Kontakt

Zapraszamy

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą pod numerem telefonu 796-686-031 lub poprzez email: amkoszalin@op.pl

budowa domu domów Koszalin

Wszystko zaczyna się w głowie klienta. Tworzy się w niej wymarzone miejsce, gdzie będzie mógł bezpiecznie zamieszkać ze swoją rodziną. My jesteśmy od tego, by sprowadzić to marzenie do rzeczywistości. Jesteśmy doświadczona firmą założona 18 lat temu. Nasi klienci korzystają z naszych usług wielokrotnie. Cenią w nas punktualność, rzeczowość, sumienność a przede wszystkim niezwykle niskie ceny. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy spełniać marzenia wielu ludzi a może nawet i Twoje. Zajmujemy się budową domów w Koszalinie, Darłowie, Sławnie i okolicach tych miast. Wiele zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy dzięki swojemu wykształceniu dobrze znają się na swojej pracy i wykonują ją bardzo dokładnie i sumiennie. Wszystkie zadania, które nam powierzono wykonujemy w wyznaczonym terminie.

czytaj więcej >> 

Nasza oferta

Zajmujemy się budową zarówno domów małych i dużych, przestronnych jednorodzinnych jak i wielorodzinnych „pod klucz”. Zaczynamy od budowy fundamentów, poprzez budowę dachu,  a na życzenie klienta możemy zająć się także wykończeniem wnętrza. Z nami każdy klient będzie zadowolony, ponieważ dzięki doświadczeniu wiemy co jest ważne w budowie domów.

Nasza Firma

Nasi pracownicy są specjalnie wykształceni, doświadczeni, a swoją pracę wykonują z pasją. Cechuje nas także nas wyróżnia jest wykonywanie wszystkich prac w terminie, a mimo to bardzo dokładnie i sumiennie. Mimo wysokich standardów naszych domów ceny są bardzo niskie. Jesteśmy jedyną firmą, która potrafi za przystępną kwotę stworzyć solidny i wyjątkowy dom.