mail  amkoszalin@op.pl     jTxEA988c 1 796-686-031       

  •  budowa domu
  • budowa dachu
  • konstrukcja
  • Budowa domów
  • Budowa dachów
  • Usługi budowlane

Najlepsza firma

A&M Koszalin

Jesteśmy najlepszą firmą zajmującą się budową domów pod klucz. Użycie najlepszych materiałów oraz nasze doświadczenie zapewni Ci spokój na lata.

Doświadczenie

Zaufaj nam!

Postaw na wieloletnie doświadczenie, zaufaj fachowcom! Kilkanaście lat w branży budowlanej stawia nas wśród liderów budowania domów.

Kontakt

Zapraszamy

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą pod numerem telefonu 796-686-031 lub poprzez email: amkoszalin@op.pl

budowa domu domów Darłowo


Zaufanie nie jest tak łatwe do zdobycia. Jednak nam to się udało. Istniejemy w Polsce od 18 lat i jesteśmy jedno z najbardziej prestiżowych firm. Określić nas można kilkoma ale jakże wiele znaczącymi słowami. Pierwsze z nich to dokładność. Zarówno wszystkie nasze budynki jak i praca naszych pracowników wykonywana jest z jak największa dokładnością. Jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z negatywną opinią klienta, a więc nie mamy sobie nic do zarzucenia. Dbamy o materiały, z których tworzymy nasze dzieła. Używamy tylko tych od czołowych liderów produktów budowlanych.

czytaj więcej >> 

Nasza oferta

Zajmujemy się budową zarówno domów małych i dużych, przestronnych jednorodzinnych jak i wielorodzinnych „pod klucz”. Zaczynamy od budowy fundamentów, poprzez budowę dachu,  a na życzenie klienta możemy zająć się także wykończeniem wnętrza. Z nami każdy klient będzie zadowolony, ponieważ dzięki doświadczeniu wiemy co jest ważne w budowie domów.

Nasza Firma

Nasi pracownicy są specjalnie wykształceni, doświadczeni, a swoją pracę wykonują z pasją. Cechuje nas także nas wyróżnia jest wykonywanie wszystkich prac w terminie, a mimo to bardzo dokładnie i sumiennie. Mimo wysokich standardów naszych domów ceny są bardzo niskie. Jesteśmy jedyną firmą, która potrafi za przystępną kwotę stworzyć solidny i wyjątkowy dom.