mail  amkoszalin@op.pl     jTxEA988c 1 796-686-031       

  •  budowa domu
  • budowa dachu
  • konstrukcja
  • Budowa domów
  • Budowa dachów
  • Usługi budowlane

Najlepsza firma

A&M Koszalin

Jesteśmy najlepszą firmą zajmującą się budową domów pod klucz. Użycie najlepszych materiałów oraz nasze doświadczenie zapewni Ci spokój na lata.

Doświadczenie

Zaufaj nam!

Postaw na wieloletnie doświadczenie, zaufaj fachowcom! Kilkanaście lat w branży budowlanej stawia nas wśród liderów budowania domów.

Kontakt

Zapraszamy

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą pod numerem telefonu 796-686-031 lub poprzez email: amkoszalin@op.pl

budowa domów pod klucz Koszalin


Nasza firma działa na rynku od 18 lat. Z naszych usług skorzystało już bardzo wielu ludzi, którzy wracali do nas oraz polecali swoim bliskim. Jesteśmy jedyną taką firmą budowlaną, która spełnia marzenia wszystkich swoich klientów. Pomożemy Ci znaleźć Twoje własne wyjątkowe miejsce na ziemi, którym będzie dom wybudowany przez naszą firmę. Podejmując z nami współpracę na pewno nie będziesz zawiedziony. Twoje najskrytsze pragnienia dotyczące domu mogą się spełnić. Budujemy domy jednorodzinne i wielorodzinne „pod klucz”. Wszystkie one są przestronne i przytulne. Nasze budynki stawiamy w Koszalinie, Darłowie, Sławnie i okolicach tych miast.

czytaj więcej >> 

Nasza oferta

Zajmujemy się budową zarówno domów małych i dużych, przestronnych jednorodzinnych jak i wielorodzinnych „pod klucz”. Zaczynamy od budowy fundamentów, poprzez budowę dachu,  a na życzenie klienta możemy zająć się także wykończeniem wnętrza. Z nami każdy klient będzie zadowolony, ponieważ dzięki doświadczeniu wiemy co jest ważne w budowie domów.

Nasza Firma

Nasi pracownicy są specjalnie wykształceni, doświadczeni, a swoją pracę wykonują z pasją. Cechuje nas także nas wyróżnia jest wykonywanie wszystkich prac w terminie, a mimo to bardzo dokładnie i sumiennie. Mimo wysokich standardów naszych domów ceny są bardzo niskie. Jesteśmy jedyną firmą, która potrafi za przystępną kwotę stworzyć solidny i wyjątkowy dom.