mail  amkoszalin@op.pl     jTxEA988c 1 796-686-031       

  •  budowa domu
  • budowa dachu
  • konstrukcja
  • Budowa domów
  • Budowa dachów
  • Usługi budowlane

Najlepsza firma

A&M Koszalin

Jesteśmy najlepszą firmą zajmującą się budową domów pod klucz. Użycie najlepszych materiałów oraz nasze doświadczenie zapewni Ci spokój na lata.

Doświadczenie

Zaufaj nam!

Postaw na wieloletnie doświadczenie, zaufaj fachowcom! Kilkanaście lat w branży budowlanej stawia nas wśród liderów budowania domów.

Kontakt

Zapraszamy

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą pod numerem telefonu 796-686-031 lub poprzez email: amkoszalin@op.pl

budowa domów jednorodzinnych Koszalin

Pasja to przyczyna powstania naszej firmy. Zaistnieliśmy w Polsce już 18 lat temu i od razu zdobyliśmy serca klientów naszymi domami najlepszej jakości. Każde zlecenie jest dla nas równie ważne i wyjątkowe. Stawiamy na traktowanie naszych klientów indywidualnie i z jak największą dbałością obchodzimy się z ich oczekiwaniami. Fundamentem naszej firmy są pracownicy, którzy podtrzymują pasję w naszej firmie. Wszyscy oni mają odpowiednie wykształcenie do wykonywanej przez nich pracy. Są sumienni, zaradni i niezwykle pracowici. Pochwalić się także możemy współpracą z czołowymi liderami produktów budowlanych. Ich materiały jeszcze nigdy nas nie zawiodły.

czytaj więcej >> 

Nasza oferta

Zajmujemy się budową zarówno domów małych i dużych, przestronnych jednorodzinnych jak i wielorodzinnych „pod klucz”. Zaczynamy od budowy fundamentów, poprzez budowę dachu,  a na życzenie klienta możemy zająć się także wykończeniem wnętrza. Z nami każdy klient będzie zadowolony, ponieważ dzięki doświadczeniu wiemy co jest ważne w budowie domów.

Nasza Firma

Nasi pracownicy są specjalnie wykształceni, doświadczeni, a swoją pracę wykonują z pasją. Cechuje nas także nas wyróżnia jest wykonywanie wszystkich prac w terminie, a mimo to bardzo dokładnie i sumiennie. Mimo wysokich standardów naszych domów ceny są bardzo niskie. Jesteśmy jedyną firmą, która potrafi za przystępną kwotę stworzyć solidny i wyjątkowy dom.